راهنمای خرید

 

1- جستجو و انتخاب کتاب:

 برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت درخشش، از دو روش می‏‌توانید استفاده کنید.

 *استفاده از ابزار جستجو:

در قسمت بالای سایت یک نوار جستجو قرار دارد که شما می‌‏توانید با درج نام کتاب یا بخشی از نام آن، به صورت مستقیم کتاب مورد نظر خود را پیدا کنید.

 *استفاده از جستجوی پیشرفته

در کنار نوار جستجو، آیکون جستجوی پیشرفته قرار دارد که با کلیک بر روی آن به صفحه جستجوی پیشرفته منتقل می شوید. در این قسمت با استفاده از انواع فیلترها می توانید جستجوی خود را محدود کنید و به نتیجه دلخواه خود برسید.

*استفاده از منوی موضوعات

در قسمت موضوعات، یکی از عناوین گروه ها را انتخاب کرده و کلیک کنید تا به قسمت مورد نظر وارد شوید و با مرور عناوین، کتاب مورد نظر را پیدا کنید. همچنین، بخش‌‏هایی در سایت شامل "تازه ها" و "پیشنهاد روز" قرار داده شده‌‏‏اند که این بخش‏‏‌ها می‌‏تواند شما را در انتخاب کالای مورد نظرتان یاری دهد.

*استفاده از دسته بندی موضوعی

در زیر بنر سایت، کتاب ها به صورت گرافیکی دسته بندی شدند که به راحتی می توانید به گروه مورد دسترسی پیدا کنید.

2- خرید کتاب

برای خرید آنلاین کتاب از سایت نشر درخشش، ابتدا باید شناسه‌ی کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر شناسه‌ی کاربری ندارید، می‌توانید از قسمت عضویت، عضو سایت بشوید. پس از ورود به سایت، با انتخاب کتاب ها و اضافه کردن به سبد خرید، خرید خود را نهایی کنید. 

در صفحه‌ی بعد، ابتدا نشانی خود را انتخاب کنید، در صورت نداشتن آدرس، یک آدرس جدید ایجاد کنید.

سپس شیوه ارسال را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که نشانی دریافت‌کننده دقیق باشد تا در فرآیند ارسال کتاب‌ها مشکلی ایجاد نشود. ارسال کتاب در مشهد با پیک موتوری و به شهرستان با پست یا اوتوبوس و سواری انجام خواهد شد. در نهایت گزینه تایید و پرداخت را کلیک کنید تا به صفحه پرداخت الکترونیک منتقل شوید.

در صفحه‌ی بعدی، رسید تراکنش و شماره‌ی خریدتان نمایش داده می‌شود که توصیه می‌کنیم برای احتیاط بیشتر، آن‌ را ذخیره کنید. در این قسمت فرآيند خرید شما انجام شده. می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی «تکمیل فرآیند خرید»، شماره‌ی سفارش و رسید دیجیتالی خود را دریافت کنید.

در روزهای غیرتعطیل، خریدهای قبل ار ساعت 12 در همان روز ارسال خواهد شد. خریدهای بعد از ساعت 12 فردای اولین روز کاری ارسال خواهد شد.

کد رهگیری مرسوله در "حساب کاربردی/ تاریخچه فاکتورها" قابل مشاهده است.

اگر باز هم سوالی در ذهن کنجکاو شما باقی ماند، می توانید با شماره 32251923 051 حاصل فرمایید.