هل اول؛ رازها و رمزهای خلق، حفظ و رشد ثروت در ایران

نویسنده :
صادق الحسینی
ناشر :
نوبت و سال چاپ : 1 / 1402 تعداد صفحات : 376
نوع جلد / قطع: شومیز / رقعی وزن: 420
ویرایش : 0 شابک 9786220606222
موضوع اصلی : اقتصاد موضوع فرعی : اقتصاد ایران

دریافت فایل:

افزودن به علاقه مندی ها
موجود در فروشگاه قیمت : 260,000تومان

معرفی کتاب:

چه فقیر و چه پول‌دار همه نگران پول هستند. فقیر نگران پول‌درآوردن و پول‌دار نگران اینکه چگونه از پولش محافظت کند. اما چه کسی می‌خواهد نگران پول باشد؟ هیچ‌کس!
این کتاب منحصربه‌فرد است، چراکه کتابی برای پایان‌دادن به نگرانی شما برای پول‌درآوردن و پایان تشویش برای حفاظت از ثروتتان در یکی از پرنوسان‌ترین اقتصادهای جهان یعنی اقتصاد ایران است.
این کتاب برای خواندن نیست، برای عمل‌کردن است. اگر به رازها و رمزهای این کتاب عمل کردید، هُل اول به دوچرخه‌ی مالی شما داده می‌شود و بدون زمین‌خوردن و ازدست‌دادن زمان یاد می‌گیرید در این فضای بی‌ثبات چطور باید زندگی خود را با آرامش بسازید، البته بدون اینکه زندگی دیگران را خراب کنید. دقیقا همان‌طور که دوچرخه‌سواری را یاد گرفتید!
این کتاب برای همه‌ی افراد با هر سطحی از سواد مناسب است. اگر هیچ‌چیز از اقتصاد نمی‌دانید این کتاب به شما کمک می‌کند تا پایه‌های اقتصاد و سواد مالی را درست در ذهن خود بنا کنید. اگر هم تجربه‌ی بیشتری دارید یا سرمایه‌گذار ماهری هستید، این کتاب به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را به‌نحو محسوسی بهبود بخشید.

معرفی نویسنده:

ممکن است برخی از شما من را بشناسید ولی برای آن ها که نمی شناسند این چند خط را می نویسم تا با اطمینان خاطر بیشتر این کتاب را بخوانند و اعتماد بیشتری به محتوای آن بکنند و راه کارهایش را به کار ببندند.
من صادق الحسيني هستم در دانشگاه تهران در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس اقتصاد خواندم. بعد از آن برای تحصیل در خارج از کشور اقدام کردم و در چند دانشگاه آمریکایی بورسیه تحصیلی گرفتم. یکی از این دانشگاه ها که بهترین بورس و کمک هزینه تحصیلی را می داد و رتبه بسیار بالایی هم در رشته ای که من می خواستم تحصیل کنم داشت دانشگاه سیراکیوز بود. دانشکده ماکسول این دانشگاه در آن زمان رتبه اول را در بین کل دانشگاه های جهان در حوزه سیاستگذاری و روابط بین الملل داشت. من هم این دانشگاه را انتخاب کردم که در ایالت نیویورک بود. شاید ایرانی ها زیاد دانشگاه سیراکیوز را نشناسند، حق هم دارند. چون این دانشگاه در دو دهه گذشته تعداد بسیار کمی ایرانی را پذیرش کرده است. در این دانشگاه روابط بین الملل و سیاستگذاری خواندم. سپس برای دوره کوتاهی در یک نهاد بین المللی کار کردم و بعد از آن دیدم دوست دارم در ایران باشم چراکه متوجه شدم آنجا اثرگذاری ما بسیار اندک و کوچک است.

 

تا کنون دیدگاهی برای این کالا ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...