مائیم و نوای بی‌نوایی                          بسم الله اگر حریف مایی

 

     ایده‌ی تأسیس کتاب فروشی درخشش در مشهد در سال 1360 پا گرفت و فکر ایجاد آن مدیون یک همکاری و همفکری سه جانبه بود. در سال‌های نخستین همچون کودکی که تازه به راه افتاده باشد، قدم‌های کوچک و آهسته‌ای برمی‌داشت و پس از چندین نوبت زمین خوردن و برخاستن سر انجام راه رفتن آموخت. اکنون چهل سال است که در خدمت‌گزاری به علم و دانش این سرزمین و دانشجویان عزیز و اساتید گرامی به جان می‌کوشد.

    هدف ما رساندن کتاب به دست دانشجویان و اساتید و جویندگان علم در زمینه‌های حسابداری، مدیریت، کامپیوتر، اقتصاد، بازاریابی و رشته‌های گردشگری، بورس، بانکداری و بیمه است. در طی این راه پر فراز و نشیب با همه سختی و کم و کاستی و اوج و فرود‌هایی که داشته‌ایم سعی ما این بوده است که در حد توان و طاقت بهترین منابع را به دانشجویان عزیز و اساتید گرامی در رشته‌های فوق ارائه کنیم. هم اکنون با داشتن هزاران عنوان از به‌روزترین و تازه‌ترین کتاب ها در زمینه‌هایی که در بالا ذکر شد و نمایندگی معتبرترین ناشرانی همچون سازمان حسابرسی، ترمه، نگاه دانش، مهربان، سمت، صفار، مهکامه، کیان، چالش، آراد و... بتوانیم خدمتی شاسیسته در خور همراهان درخشش داشته باشیم.

     در زمینه نشر فروتنانه باید اعتراف کنیم کم کار بوده‌ایم. اما این کم کاری دلایلی دارد که مجال طرحش در این جا خیلی بجا نمی‌نماید. با این همه نشر درخشش تا کنون نزدیک 60 عنوان کتاب منتشر نموده است که بسیاری از آنها به چاپ های دوم و سوم و حتی چهارم و پنجم رسیده‌اند. خوشوقتیم که درسال 1385 به عنوان کتابفروش نمونه در سطح استان خراسان برگزیده شدیم.

 از پیشنهادت و انتقادات عزیزان دانشجو و اساتید گرامی از صمیم قلب استقبال می‌کنیم.                با احترام

                                                                                                                         محمدرضا امینی مقدم